|

Liste over foreldrekontakter i 2019/20

Damelaget
Lene Kannelønning
Epost: lenepriv@gmail.com

 

Foreldrekontakter Jenter født 2003/2004
Mette-Lene Berger
 
Epost: mlbe@equinor.
 Tlf: 91515086

 

Foreldrekontakter Jenter født 2005
Gry Moberg
 
Epost: Gry.Moberg@gmail.com
Tlf: 97000050

 

Foreldrekontakter Gutter født 2004/2005
 Nina Mathisen
 
Epost: nina@mathis.no
Tlf: 41565599
 
Kristine Isaksen
Epost: isaksen.kristine@gmail.com
Tlf: 92468963

 

Foreldrekontakter Jenter født 2006
Tove B Knutsen
 
Epost: tovebk@gmail.com
Tlf: 99535511

Maria Karolina Johnsson
 
Epost:  jonssonmk@gmail.com
 
Tlf:

 

Foreldrekontakter Jenter født 2007
Birgitte Graverholt
 
Epost: Bgra@hvi.no
Tlf:

Sigve Husebø
 
Epost: sigve.husebo@meri.no
 Tlf: 97126494

 

Foreldrekontakter Gutter  født 2007
Cathrine Sivertsen Forberg
 
Epost: cathsiv@online.no
 Tlf: 97641633

Niclas Bødtker Christensen
 
Epost: niclasabc@gmail.com
Tlf:

 

Foreldrekontakter Jenter født 2008

Bernt Ola Bjørkedal 

Epost: berntola@gmail.com 
 Tlf: 99540350
 

Foreldrekontakter Gutter født 2008/2009
Anita Wøbbekind Johansen
 
Epost: anitawj@gmail.com
 Tlf: 41123567

 Turid Risnes
 
Epost: turidrisnes@gmail.com
Tlf: 47316020

 

Foreldrekontakt/Trener Jenter født 2009
Erlend Lund Grønner: g_erlend@hotmail.com,
 Bernt Omland: bernt@machina.nobernti@gmail.com.  

 

Foreldrekontakt Jenter født 2010 (trenerne er også foreldrekontakter)
 Maiken Tidemann (trener)
 Epost: maikentidemann@hotmail.com
Tlf: 94394166

Gisle Kvamme (trener)
 Epost:
 Tlf:

 

Foreldrekontakter Gutter født 2010
Marthe Seljeset Berg-Olsen
 
Epost: marthebo@gmail.com
 Tlf: 

Stian Nygård (Trener)
 
Epost: stian_nygaard@hotmail.com
 Tlf: 91111152

 

Foreldrekontakter Gutter/Jenter født 2011 (trenerne er også foreldrekontakter)
 Ingvild Engesæter 
 Epost: ingvild.engeseter@gmail.com
Tlf: 40228084

 Erlend Lund Grønner

 Epost:  g_erlend@hotmail.com
 Tlf: 48126939


 Eivind Reite
Epost: eivindhr@yahoo.no
Tlf:


Foreldrekontakter Gutter/Jenter født 2012
Camilla Lothe
 E-post: camillalothe@hotmail.com
Tlf:

Rozina Nasir
 E-post: rozinanazir@hotmail.com
 Tlf:

Levert av IdrettenOnline